شرایط و قوانین

  • مالکیت مادی و معنوی اطلاعات موجود در این وب سایت به ویمبلو متعلق است و هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت.
  • هر گونه استفاده از محتويات سايت  فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی از ویمبلو امکان پذیر می باشد. براى اخذ اجازه کتبی لطفا به يکی از روشهای ذکر شده در بخش "تماس با ما" با ویمبلو تماس بگيريد.
  • كاربران هنگام سفارش خود ملزم می باشند اطلاعات صحيح كامل را در سایت درج کنند. بديهي است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
  • ارتباط فروشگاه ویمبلو با کاربران فقط از طریق www.wimbello.com و یا www.wimbelo.com  برقرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد. فروشگاه ویمبلو به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و با استفاده از آخرین فن آوریها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.
  • سامانه ارسال پیامک ویمبلو فقط ازطریق شماره ی 02188602450 جهت اعلام وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه با کاربران و مشتریان ارتباط برقرار نموده و شماره های دیگر را شامل نمی شود و ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان ویمبلو، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام ویمبلو بوده و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@wimbello.com اطلاع دهید.
logo-samandehi